.

Минва Мешавина - Фил Молив, Број 4

Минва Мешавина - Фил Молив, Број 4

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Моливи за Мешавина од минвосок се совршени за лесно допирање и поправка на гребнатини и дупки за нокти во обоено и готово дрво. Тие се брз, без хаос начин за одржување на убавината на дрвото. Достапно во различни Бои за да одговара на специфичната Боја на дамки од Дрво Од Минвосок И многу други дамки од дрво, Моливи За Мешавина Од Минвосок, Исто така, може да се мешаат за да се создаде Сопствена Боја. Минвосок Мешавина-Фил Молив, Број 4 Без хаос. Одржувајте ја убавината на дрвото. Лесно допирање. Поправки гребнатини и дупки за нокти. Најдобро на мебел, дрво, калапи, кабинети, врати, облоги и додатоци.

Карактеристики на предлогот