.

Бежичен Прозорец Ролетни 1 Летви Светлина Филтрирање Винил Мини Слепи-Вудтон, 29 64

Бежичен Прозорец Ролетни 1 Летви Светлина Филтрирање Винил Мини Слепи-Вудтон, 29 64

DEN 288.16

Залиха
Достапно за нарачка

Вистинска Големина : 29 " (Ширина) x 64 "(Должина)Се Одликува со 2" валанс на летва и безжичен лифт што ги поедноставува контролите на прозорците и ги елиминира опасностите од висечкиот кабел, што го прави овој слеп идеален избор за домови со деца или домашни миленици 1 " Екстра Широки Ролетни Направени, Конструирани Од Безоловна Пвц винилотстандардна вредност Со издржлива конструкција која се спротивставува на искривување, избледување и доделување.Ролетните може да се скратат (приложени упатства). Ќе одговара на 1/2" пошироко и 3/8" помало од наведената големина.Излупете И Залепете Самолепливи Ролетни За Безжични Прозорци 1 "Летви За Филтрирање На Светлина Винил Мини Слепи-Вудтон, 29" (Ширина) Х 64 " (Должина).

Карактеристики на предлогот