.

Inktastic Ја Сакам Мојата Babcia Девојки Подарок Дете Дете Девојка Маица

Inktastic Ја Сакам Мојата Babcia Девојки Подарок Дете Дете Девојка Маица

DEN 239.84

Залиха
Достапно за нарачка

Симпатична внука подарок Мало Дете Маица облека со виножито и ја сакам мојата бабсија цитат. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Ја Сакам Мојата Бабсија Девојки Мало Дете Краток Ракав Маица Женски Јаглен 5/6 T. ја сакам Мојата Babcia Дете Маица за мало девојче од нејзината баба. Бабсија внука бебе туш подарок. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. деца внуци облека за внуци дете дете од предучилишна возраст хвс.

Карактеристики на предлогот