.

Двор Дерек Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 8' 11', Природно Сино

Двор Дерек Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 8' 11', Природно Сино

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Живеат Подобро. Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Моќта Се Појави Во Турција . 100% Полипропилен . Висина на купот : 0,25 инчи. Изработени со подобрен материјал за дополнителна издржливост, килимите во Дворот се претходно координирани за да работат заедно во сродни простори внатре или надвор од домот. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Овие прекрасни, но практични килими го носат украсувањето на отворено на следното ниво со нови дизајни во модни бои и дезени од класични до современи.

Карактеристики на предлогот