.

Овошни Закуски Од јагоди на велч 0,8 мл Торбички-10цт Кутија

Овошни Закуски Од јагоди на велч 0,8 мл Торбички-10цт Кутија

DEN 87.68

Залиха
Достапно за нарачка

Во Овошните Закуски На Велч секогаш користиме Вистинско Овошје Како Прва Состојка, затоа нашите овошни закуски пукаат од вкусен вкус. Со над 10 Овошни Закуски на Велч Што ја наводнуваат устата сорти на вкус за љубов, лесно е да го најдете омилениот на вашето семејство! Содржи 10 торбички Овошни Закуски На Велч, Сорта Јагоди. Направено Со Вистинско Овошје. Одличен Извор На Витамини А, Ц и Е.Без Глутен, Без Маснотии и Без Конзерванси. Совршена вкусна закуска за училишни ручеци, спортски игри, канцеларија и многу повеќе!. Овошните Закуски на велч носат излив на вкусен вкус и светла точка на вашиот ден.

Карактеристики на предлогот