.

Топла Какао Возрасни Долги Ракави Маица

Топла Какао Возрасни Долги Ракави Маица

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа спортска кошула содржи "Топло Какао" напред на Маица Со Долги Ракави За Возрасни. Снимено вратот и рамената. Двојно зашиени ракави и долни рабови, четвртина свртено тело. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Дише 6,1 Унца ткаенина. Шиење со двојна игла. Печатени ВО САД.

Карактеристики на предлогот