.

Плантроника Blackwire C Слушалки

Плантроника Blackwire C Слушалки

DEN 1583.68

Залиха
Достапно за нарачка

Контрола на повик низ повеќе софтфони, мерачот На Батеријата погодно го прикажува траењето на батеријата на слушалките што останува во фиоката ЗА икони НА КОМПЈУТЕРОТ, контролната табла на Слушалките овозможува прилагодување на поставките, вклучително и известување за повик и сродни опции,presence присуство автоматски се ажурира кога На Компјутер повик Плантроника Blackwire C310 Слушалки Чекор паметно ВО UC. Избор на стил на носење. Лесен дизајн. Едноставно управување со повици. Извонреден квалитет на звукот. Динамичен ЕК. Брзо распоредување, иднина подготвена.

Карактеристики на предлогот