.

К Контрола Рака Черупка Комплет Одговара изберете: 1973 - ШЕВРОЛЕТ Ц10, ШЕВРОЛЕТ Р10

К Контрола Рака Черупка Комплет Одговара изберете: 1973 - ШЕВРОЛЕТ Ц10, ШЕВРОЛЕТ Р10

DEN 1716.64

Залиха
Достапно за нарачка

Поддржани од супериорни материјали и ригорозни тестирања, контролните чаури на раката на mooga ' ® даваат сигурни перформанси на кои можете да сметате. Иновациите за решавање проблеми на МООГ обезбедуваат брза инсталација без проблеми. ВИСОКО ПРЕЦИЗЕН ИНЖЕНЕРИНГ Оптимизиран За тивко работење и отпорност на абење, сол, нечистотија на патот и масла. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Изработени Од висококвалитетни еластомерни соединенија за издржливост и перформанси при возење. ДИЗАЈН ВО СТИЛОТ НА ОЕ Дизајниран Да одговара или да ги надмине барањата на ОЕ. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси од страна на инженерите НА МОГ за квалитет на кој може да сметате. Моог К6137 Контрола Рака Черупка Комплет. Моог К6137 Контрола Рака Черупка Комплет. Моог К6137 Контрола Рака Черупка Комплет. Одговара Изберете : 1973-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц10 1987 ШЕВРОЛЕТ Р10 1973-1974,1977,1980-1982 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 1981-1995 ШЕВРОЛЕТ Г20 1973-1986 Гмц Ц1500 1987 Гмц Р15 КОНВЕНЦИОНАЛНИ 1981,1983,1986-1987,1989,1991-1992,1994-1995 ГМЦ РЕЛИ ВАГОН / ВАН 1973,1977 - 1980 ШЕВРОЛЕТ СПОРТВАН 1973-1978,1982-1985,1987,1991,1993,1995 ГМЦ ВАНДУРА 1974-1978 ШЕВРОЛЕТ ВАН 1976-1977,1979-1980,1982,1985-1986,1988-1990,1992-1993 ГМЦ РЕЛИ ВАГОН 1981-1991 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 1981-1995 ШЕВРОЛЕТ Г10 1973-1982 ГМЦ ЏИМИ 1973-1991 ГМЦ ПРИГРАДСКИ 1980 ГМЦ Г1500 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики на предлогот