.

Средината На Векот - Модерен Амстердам Двојна Страна Табела 2. Со Полици Во Бело

Средината На Векот - Модерен Амстердам Двојна Страна Табела 2. Со Полици Во Бело

DEN 864.00

Залиха
Достапно за нарачка

Средината На Векот - Модерен Амстердам Двојна Страна Маса 2.0 со 3 Полици Во Бело Кабинетот На Амстердам е разноврсна како што е функционална и шик. Модерен Во средината На Векот во најдобар случај, кабинетот служи и како шведска маса, конзола за дневна соба и ја олеснува забавата со простор за прикажување вино или закуски. Две врати кријат и пар полици од едната страна и голема отворена површина на полицата за складирање книги, играчки, парчиња за сервирање и многу повеќе. Испрсканите нозе и долгите рачки го одржуваат ова парче чисто, софистицирано и стилско. Спецификации : Средината На Векот - Модерен Кабинет Со Двојна Маса за Употреба во Дневната Соба.По Собранието Мерки : 35.43 во. Должина, 27.36 во. Висина, 13.78 во. Длабочина.Се препорачува за 32" ТВ.Вклучува 3 Скриени Простори за Полици и 2 Врати. Опција за отстранување на 1 Полица за 1 Внатрешен Кабински Простор.Долга Тврда Пластична Рачка на Вратата Што Одговара на Испрсканите Стапала.МОЖЕ ДА се користи КАКО Тв Штанд И Медиумски Центар, Или Странична Маса Во Дневната Соба. Совршена Опција за додавање Карактер во секоја Просторија.Карактеристики Тврди Пластични Нозе За Мода и Издржливост.Потребно Е Домашно Собрание. Вклучен Е Целиот Хардвер. Средината На Векот - Модерен Амстердам Двојна Страна Маса 2.0 со 3 Полици Во Бело.

Карактеристики на предлогот