.

Династија Кристина Цветни Граничи Волна Површина Килим, Слонова Коска Црвена, 4'6'

Династија Кристина Цветни Граничи Волна Површина Килим, Слонова Коска Црвена, 4'6'

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Користете Ја династијата килими за дизајнер дополнување во вашиот дом. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.

Карактеристики на предлогот