.

Кардон Диск Сопирачка Дебеломер П Н: 19-Б1814А Одговара изберете: 1998 - НИСАН ПАТФАЈНДЕР

Кардон Диск Сопирачка Дебеломер П Н: 19-Б1814А Одговара изберете: 1998 - НИСАН ПАТФАЈНДЕР

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Ставете ја вашата доверба Во Дебеломерот На Сопирачката А1 Кардон со Држач за оптимални перформанси на запирање. Дизајниран е за лесно инсталирање и доаѓа со целиот потребен хардвер. Овој дебеломер А1 Кардон е отпорен на корозија и вклучува гумени заптивки за да спречи протекување. Тестиран е 100 проценти притисок за да се обезбеди сигурност и правилна функција. А1 Кардонски Дебеломер Со Држач : Дебеломер со држач. Диск сопирачка дебеломер направен од квалитетни компоненти. Обложени за спречување на ' рѓа. Дизајниран за лесно инсталирање. Целосно тестиран притисок за да се обезбеди оптимално сопирање. САЕ гумени пломби. Доаѓа со целиот хардвер за инсталација. Завртки за крварење за позитивно запечатување. Бакарни подлошки. Одговара Изберете : 1998-1999 NISSAN PATHFINDER и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики на предлогот