.

Американски Честитки Покемон Партија Материјали Сцена Сетер Ѕид Украси, 6-брои

Американски Честитки Покемон Партија Материјали Сцена Сетер Ѕид Украси, 6-брои

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Поставете ја сцената за епска игра Покемон! Овој комплет за поставување сцени содржи супер шарени постери од нивните омилени видови Покемони, вклучувајќи пикачу, Поке Топка, Роулет, Литен и Поплио и голем знак за среќен роденден за вашиот почесен гостин. Залепете ја позадината на забавата на кој било ѕид и поканете ги пријателите да позираат заедно за слики што ги надополнуваат роденденските спомени! Овој џиновски комплет за забави од 5 парчиња е висок над 6 стапки кога е составен заедно и е погоден како украси за родендени во затворени и надворешни простории. Тоа е совршен начин да го донесете универзумот Покемон на големиот ден на вашето дете! Пакетот вклучува 2 големи постери, 2 мали постери и 1 "Среќен Роденден" банер за над 6 стапки. декорација. Содржина измерете 2 парчиња 32,5 инчи. х 59 во.; 1 парче 44 во. х 16 во.; 2 парчиња 10 во. х 16 во. Погоден за внатрешна или надворешна употреба и одличен како позадина за фотографирање. Декорациите за роденден на покемон вклучуваат џиновски постер од 5 парчиња со пикачу, Поке Топка, Роулет, Литен и Поплио во акција. Совршен американски честитки партија материјали за роденден на детето или покемон-тематските партија.

Карактеристики на предлогот