.

По Дизајн грчки Клуч Со Шема Внатрешен Надворешен Тепих - Прашлив Чад

По Дизајн грчки Клуч Со Шема Внатрешен Надворешен Тепих - Прашлив Чад

DEN 332.96

Залиха
Достапно за нарачка

Комплетирајте го вашиот изглед Со Едноставно Маргаритка 2' х 3 ' мудрец Грчки Килим Со Дезен од нашата Подлинска Колекција. Секој ќе ужива во дизајнот што го дефинира просторот донесен во вашиот трем, двор, кујна или бања од овој тепих. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска основа со подлога отпорна на лизгање, што го прави совршен начин за додавање боја, одблесок и личност на секој внатрешен или надворешен простор. За чистење, користете благ сапун и поставете рамно за да се исуши. Мека под нозете, изработена од текстура Шенил. Стилски и функционален за оживување на вашиот надворешен декор. Наредени рабови. Обложена подлога отпорна на лизгање. Брзо-сува конструкција. Цврст, лежен рамен дизајн.

Карактеристики на предлогот