.

Соларни Тревник Светлина Верверица Форма Смола Светилка Отворено Водоотпорен Пејзаж Градина Декор Надворешен Пејзаж Градина Декор ТРЕВНИК ЛЕД СВЕТИЛКА Светлина

Соларни Тревник Светлина Верверица Форма Смола Светилка Отворено Водоотпорен Пејзаж Градина Декор Надворешен Пејзаж Градина

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Функција : . 1. Соларна верверица светилка, животинска форма, Градинарска декорација, погодна за различни места. 2. Усвојување на еколошки никел-метал хидрид батерија, аморфна силиконска соларна енергија полнење, долг работен век и нисконапонска безбедност. 3. Интелигентно автоматско работење, лесен дизајн, автоматско осветлување ноќе, автоматско исклучување за време на Денот На Сонцето за складирање електрична енергија. 4. Сеопфатен водоотпорен дизајн, ветер и дожд нема да влијаат на нормалната употреба на светилки. 5. Широко користен : Лесен и лесен за носење, можете да го држите или закачите сонцето на гранките за украсување. Погоден за градини, дворови, дворови, паркови, плажи, кафулиња. . Спецификација : . Соларен панел : 2В 35мах. Батерија : 1.2 V 300m Ah AAA. Светилка монистра : 1 x F5 топло светло монистра. Време на полнење : 6-8 часа. Време на осветлување : 8 часа. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, смола. Големина : 42,5 х 8см 1. Соларна верверица светилка, животинска форма, Градинарска декорација, погодна за различни места. 2. Усвојување на еколошки никел-метал хидрид батерија, аморфна силиконска соларна енергија полнење, долг работен век и нисконапонска безбедност. 3. Интелигентно автоматско работење, лесен дизајн, автоматско осветлување ноќе, автоматско исклучување за време на Денот На Сонцето за складирање електрична енергија. 4. Сеопфатен водоотпорен дизајн, ветер и дожд нема да влијаат на нормалната употреба на светилки. 5. Широко користен : Лесен и лесен за носење, можете да го држите или закачите сонцето на гранките за украсување. Погоден за градини, дворови, дворови, паркови, плажи, кафулиња.

Карактеристики на предлогот