.

Нема Граници Градник За Маици На Јуниори

Нема Граници Градник За Маици На Јуниори

DEN 719.84

Залиха
Достапно за нарачка

Овој ласкав И функционален Градник за Маици Без Граници ќе стане ваше секојдневно одење. Меките, но поддржувачки чаши за градник се совршени за сите форми, додека ремените се претвораат во дизајн со вкрстен грб за личен стил за да можете да го носите на свој начин! Исклучиво на . Материјал : 88% Најлон/12% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Тип на чаши : Чаши Без шоу. Покриеност : Целосна. Ниво на поддршка : Поголемите големини имаат двослојни крилја за дополнителна поддршка. Затворање : Мека кука мека, лесни наредени чаши; деми сече. Женски Маица Градник Без Граници.

Карактеристики на предлогот