.

Универзална Издувна Цевка Преграда Пригушувач Преграда За Мотор Сребрен Тон

Универзална Издувна Цевка Преграда Пригушувач Преграда За Мотор Сребрен Тон

DEN 156.16

Залиха
Достапно за нарачка

Погоден за : За Мотоцикл Со Велосипед Со Нечистотија, За Кој Е Потребен Пригушувач за Издувни гасови со Дијаметар од 25 мм. Обезбедува длабок и мазен звук. Му дава на вашето возило подобар проток на воздух и перформанси. Дизајнот на излезот во форма на уста му дава модерен изглед на вашиот тркачки мотоцикл. Овој врв на пригушувачот не само што може да ја намали бучавата од издувните гасови, туку може и безбедно и ефикасно да го ослободи издувниот гас. Направено од галванизирано железо кое има намера за долг работен век, анти - ' рѓа, може да се користи долгорочно. Нудејќи квалитет, сигурност и издржливост, не е лесно да се деформира. Лесен за инсталирање, директна замена за стариот или скршен. Препорачливо е да го проверите постојниот број на делот или големината пред да нарачате. Ве молиме дозволете 5-10мм разлики поради рачно мерење. Фитм : погоден за инсталација на издувната цевка опашка дијаметар на издувната цевка големина од 60мм, ако не ја знаете диата на издувната цевка, ве молиме измерете ја. 42мм Универзална Издувна Цевка Преграда Пригушувач Преграда за Мотор Сребрен Тон Намалување на звукот на длабока нота. Прилагодлив и отстранлив. Лесна инсталација. Фитм : погоден за инсталација на издувната цевка опашка дијаметар на издувната цевка големина од 42мм, ако не ја знаете диа на издувната цевка, ве молиме измерете ја. Состојба : Сосема Ново. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Боја : Сребрен Тон. Должина : 77мм/3.03". Дијаметар на излезот : 25мм/0,98", 42мм/1,65". Влезен Дијаметар : 22мм/0,87". 1 х Издувната Цевка Преграда.

Карактеристики на предлогот