.

Мункис Сирење Фи Ароматизирана Закуска Ми Снек Чипс, Оз Торба

Мункис Сирење Фи Ароматизирана Закуска Ми Снек Чипс, Оз Торба

DEN 44.48

Залиха
Достапно за нарачка

Мешавина Од Закуска За Поправка на сирење мунчи комбинира Дорито Од Начо Сирење, Крцкави Гепарди, Жетви Чедарски Чипови и Ситни Пресврти Ролни Златни ѓевреци за вкусно вулгарна закуска. Создадете го вашиот момент Со Мешавина од ужина Со Вкус На Сирење. Ќе ги задоволи вашите пупки за вкус со комбинација од вашите омилени закуски, наменети за оние кои секогаш бараат поголема разновидност и вкус. Полица-стабилна. Поединечно спакувани. Снек Чипови. 3.0 мл. торба СО СИРЕЊЕ СО СИРЕЊЕ ПОПРАВЕТЕ Мешавина Од Ужина со Вкус. Вкусно вулгарна и забавна мешавина за закуски. Одлично за брза закуска за споделување со пријателите. Вклучува ЧИПС ЗА СОНЦЕ, доритос, закуски ОД РОЛД ЗЛАТО и ГЕПАРДИ. Полица-Стабилна. Поединечно Спакувани. Фрито-Лежеше.

Карактеристики на предлогот