.

Сопствена Органика На њуман Премиум Храна За Мачки Турција И Зеленчук

Сопствена Органика На њуман Премиум Храна За Мачки Турција И Зеленчук

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Во изминатите 20 години, Сопствените Органски Производи На Њуман нудат Одлични Производи за Дегустација Кои Случајно Се Органски. Може да се чувствувате добро кога ја храните нашата врвна храна со вашата сакана мачка бидејќи е направена без вештачки вкусови, бои или конзерванси. Всушност, Нашата Конзервирана Формула За Мисирка И Зеленчук За Мачки користи Органска Мисирка како прва состојка. Нашите формули се 70% органски и не содржат пченица или пченка. Професионално измешан рецепт од мисирка и зеленчук што содржи органска мисирка како прва состојка. Нема вештачки вкусови, бои или конзерванси. Нема пченица или пченка. Идеален за одржување на оптималната телесна тежина на мачката и обезбедување долготрајна енергија.

Карактеристики на предлогот