.

Сина Биволска Формула За Заштита На Животот Пилешко И Кафеав Ориз Сува Храна За Кучиња За Возрасни Кучиња, Цело Зрно, лб. Торба

Сина Биволска Формула За Заштита На Животот Пилешко И Кафеав Ориз Сува Храна За Кучиња За Возрасни Кучиња, Цело Зрно, лб. Торба

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Формулирана за здравјето и благосостојбата на кучињата, Сина Формула За Заштита На Животот Сувата Храна За Кучиња е направена со најдобрите природни состојки подобрени со витамини и минерали. Ги содржи состојките што ги сакате да ги храните исто колку што сакаат да јадат.Формула За Заштита НА СИНИОТ Живот храната за кучиња е производ на компанијата Блу Бафало. Со седиште во Соединетите држави, Синиот Бивол прави храна за домашни миленици со врвен квалитет со вистинско месо, овошје и зеленчук. ПРВО ВИСТИНСКО МЕСО : сината биволска храна секогаш содржи вистинско месо како прва состојка; висококвалитетниот протеин од вистинско пилешко му помага на вашето куче да изгради и одржува здрави мускули; Плус тие содржат здрави цели зрна, градинарски зеленчук и овошје. За ВОЗРАСНИ КУЧИЊА : Сина Формула За Заштита на Животот храната за возрасни кучиња содржи есенцијални протеини и јаглехидрати кои помагаат да се задоволат енергетските потреби на возрасните кучиња и карактеристики ОМЕГА 3 СИНАТА не содржи оброци од пилешко (или живина) нуспроизводи, пченка, пченица, соја, вештачки вкусови или конзерванси. Содржи еден (1) 3 фунти. Торба Со Сина Формула За Заштита На Животот Сува Храна За Кучиња За Возрасни, Пилешко и Кафеав Ориз. ОТКРИЈТЕ ГО ВИСТИНСКИОТ СИН ЕФЕКТ : Вистинскиот СИН Ефект е збир од 7 придобивки што вашето куче може да ги доживее од висококвалитетните состојки во Формулата За Заштита на СИНИОТ Живот. Сакајте го, или ние ќе ви помогнеме да ја пронајдете вистинската формула бесплатно. Скролувајте за да дознаете повеќе!.

Карактеристики на предлогот