.

Гламур Драмонд Геометриски Цветни Волна Површина Килим, Сина Слонова Коска, 4'6'

Гламур Драмонд Геометриски Цветни Волна Површина Килим, Сина Слонова Коска, 4'6'

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Колекција Гламур Килим. Рачно тафтувана со издржлива 100% чиста волна, секоја елегантна подна покривка во Гламур има класични дизајни на килими и мек, средно исечен куп. Боја : Сина/Слонова Коска.

Карактеристики на предлогот