.

Дина Вакли Медиумски Матрици 9 Х6 - Распоредени Точки

Дина Вакли Медиумски Матрици 9 Х6 - Распоредени Точки

DEN 127.84

Залиха
Достапно за нарачка

Создадете слоеви на бои, текстури и дизајни со овие оригинални креативни матрици! Овој пакет содржи една матрица од 6х9 инчи. Достапно во различни дизајни; секој се продава одделно. Увезени. Дина Вакли Медиумски Матрици 9 "Х6" - Распоредени Точки.

Карактеристики на предлогот