.

Хадсон Бебе Новороденче Памучно Руно Бандана Лигавчиња 10пк, Бело, Една Големина

Хадсон Бебе Новороденче Памучно Руно Бандана Лигавчиња 10пк, Бело, Една Големина

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа мешавина од ткаенина ќе го задржи бебето суво од лигавење, дриблинг и истурање. ТРЕНДОВСКИ и МОДЕРЕН : Овие комбинации на бои и дизајн се уникатни, возбудливи и можат да се мешаат и да одговараат за секоја облека.Бебето Хадсон нуди модерна и квалитетна облека и додатоци за вашето малечко. ДОСТАПНИ ОПЦИИ : Конкурентните цени ви даваат можност да купите неколку комплети така, вашето бебе никогаш нема да има здодевна облека додека штити од лигавење!. Хадсон Бебе Новороденче Унисекс Памучно Руно Бандана Бибс 10 пк, Белото Е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Совршен за прекумерни лигавци и заби!. Тие се направени со 100% мек памук напред и 100% супер меко апсорбирачко полиестерско руно на грбот. СУПЕР АБСОРБЕНТА ЛИГАВЧЕ : Трендовските лигавчиња се направени од 100% памук напред и Полиестерско Руно одзади за слоеви на лигавење и заштита од дриблинг. Нашите лигавчиња од бандана се трендовски и функционални. Држи подалеку иритирачки кука и јамка.

Карактеристики на предлогот