.

Бетмен Партија Декорација Сцена Сетер Комплет, 5pc

Бетмен Партија Декорација Сцена Сетер Комплет, 5pc

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Поканете Го Кејп Крстоносецот на вашата забава со нашиот комплет за украсување ѕидови од бетмен! Овој комплет од пет дела содржи акциона илустрација на Бетмен во акција против супернегативците пингвинот и Џокерот. Светло портокалов банер има наслов За Среќен Роденден со сини блок букви. Едноставно држете се до ѕид користејќи ја обезбедената лента. Овој сетер на сцени е супер за внатрешна и надворешна употреба и мери над 6 стапки. висок кога е целосно составен. Одлично како позадина за фотографирање! Гигант пет-парче сетер сетер вклучува : два големи постери (32-1/2 во. х 59 во.), две мали постери (10 во. х 16 во.) И Еден среќен роденден банер (44 во. х 16 во.). Совршен за роденденската забава на вашето дете со суперхерој или бетмен! 5 парче Бетмен Партија Декорација Сцена Сетер Комплет. Гигант пет-парче сетер сетер вклучува : два големи постери (32-1/2 во. х 59 во.), две мали постери (10 во. х 16 во.) И Еден среќен роденден банер (44 во. х 16 во.). Сетерот за сцени е изработен од пластика. Поставувачите на партиски сцени имаат 5 парчиња кои кога се снимаат заедно мерат 75 "х 64". Функција Бетмен, Џокер и пингвин . Еднократно партија или ѕид декорација. Предупредување : Пластичните кеси можат да бидат опасни. За да избегнете опасност од задушување, чувајте ги вреќите подалеку од бебиња и деца. Не користете во креветчиња, кревети, вагони или пенкала за играње. Ова не е играчка.

Карактеристики на предлогот