.

Класичен Гроздобер Џузепе Преоптоварен Тепих, Сива Слонова Коска, 8' 10'

Класичен Гроздобер Џузепе Преоптоварен Тепих, Сива Слонова Коска, 8' 10'

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат.Класична Колекција На Гроздобер Килимантика - Завршете Килими Со Рамна Површина За Ткаењекласичната Гроздобер Колекција ја претвора традиционалната уметност на килим во мода-паметен декор со теписи со антички изглед, рамни ткаат. Живеат Подобро. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Достапно во повеќе големини . Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови .

Карактеристики на предлогот