.

Касио Машки Чекор Тракер 200-Часовник Тркач Во Круг-WS2000H-1A2V

Касио Машки Чекор Тракер 200-Часовник Тркач Во Круг-WS2000H-1A2V

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Новиот спортски часовник Casio WS2000 H-1a2v е спортски стил и дизајниран имајќи ги предвид тркачите. Опремен со тракер за чекори и меморија од 200 КРУГА, овој часовник е совршен за страствени тркачи. 44мм Смола Случај. Удобно Ременче Од Црна Смола. Чекор Тракер. 200 Круг Меморија. ПРЕДВОДЕНА Светлина. Стоперката. 5 Аларми. Тајмер За Одбројување. Целосен Автоматски Календар. Двојно Време. Вода Отпорна на 100 Метри.

Карактеристики на предлогот