.

3-Рамен Клинч 3 8 Стејплс-По Пакет

3-Рамен Клинч 3 8 Стејплс-По Пакет

DEN 528.32

Залиха
Достапно за нарачка

3-10 Рамен Клинч 3/8" Стејплс нуди повеќе придобивки и карактеристики во споредба со другите слични ставки. Ова ќе биде совршено прилагодено за целата канцелариска и станбена употреба со високи перформанси. Тие го намалуваат нередот и обезбедуваат висока резолуција. Овие производи ви помагаат да работите ефикасно без да го жртвувате квалитетот и да дадете добри резултати. Резервирајте канцелариски материјали и дајте му на вашиот степлер полнење со овие предмети. Ова е токму она што вашиот работен простор треба да ги одржува документите во ред. Нивниот традиционален дизајн им овозможува да работат со различни степлери додека ги обезбедуваат вашите трудови со тешко држење што трае. Вашите важни презентации ќе бидат што е можно попрофесионални и организирани. Вашата канцеларија ќе работи ефикасно и непречено кога ги имате овие производи. Тежина : 0,8 фунти. Боја : Сребрена. Количина : 5000 по кутија.

Карактеристики на предлогот