.

Моето Мало Пони Пистата Модата Во Собата Со Флетерши фигура

Моето Мало Пони Пистата Модата Во Собата Со Флетерши фигура

DEN 479.84

Залиха
Достапно за нарачка

Возбудата изобилува додека пријателите на пони се подготвуваат да присуствуваат на Големата Галопирачка Гала со стил! Оваа 3-инчен Моето Мало Пони Модата Fluttershy фигура доаѓа со симпатична клип-и-стил облека и 2 забава додатоци за коса. Стилизирајте ја нејзината прекрасна коса, прицврстете го нејзиниот модерен фустан и замислете да ја однесете на фенси настан! Облеките и додатоците се заменливи со Другите мои Модни Модни Модни пони фигури и компатибилни со реткостната модна писта. (Бројки и плејсет секој продаден одделно. Предмет на достапност.) Вклучува пони фигура, клип-на облека, и 3 додатоци. - Доаѓа со модерен клип и стил облека-Вклучува 2 забавни додатоци за коса и додаток за букет цвет-клипови За Фустани на Флетерска фигура скала на Слика : 3 инчи-ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ - Мали делови. Не за деца под 3 години. - Возраст 3 и до Моето Мало Пони Модата На Пистата Поставена Со Треперлива фигура : Доаѓа со модерен клип и стилска облека. Вклучува 2 забавни додатоци за коса и додаток за букет цвет. Фустан клипови врз Флетерши фигура. Вклучува пони фигура, клип-на облека и 3 додатоци. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. Возраст 3 и повеќе.

Карактеристики на предлогот