.

- Линиски Папки За Пишување На Проекти, Правни, Избрани Бои, 25 БХ

- Линиски Папки За Пишување На Проекти, Правни, Избрани Бои, 25 БХ

DEN 265.28

Залиха
Достапно за нарачка

Сакате да ја комбинирате Ц-Линијата?единствена функција за пишување Со Стандардната Папка На Проектот? Не гледај понатаму! Јасно од двете страни, оваа папка има боја долж рабовите и оцртување на јазичето за да може да се организира по боја. Полипропилен без киселина во тешка категорија. Табот со целосна должина работи со молив, пенкало со топчести точки или постојан маркер. Отворете од двете страни за лесен пристап. Уникатниот дизајн на аголот со шипки овозможува папките да се прошират за да соберат до 100 страници. Јазичињата за пишување ви помагаат да ги поделите, организирате и обоите проектите со кодови. Целосна должина, напишете-на јазичиња за лесна идентификација. Отворете од двете страни за лесен пристап. Уникатен агол. Се проширува за одржување до 100 страници. Број На Модел : 38944.

Карактеристики на предлогот