.

Афреш Чистач На Кафемат, Брои

Афреш Чистач На Кафемат, Брои

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Афреш Чистачот На Кафемат е специјално формулиран за да го отстрани вашиот кафемат и да се бори против таложењето на минерали што може да го зголеми времето на варење, што влијае на вкусот на вашето кафе. Секоја таблета е лесна за употреба. Нема потреба од мешање, мерење или мешање. Само капка и пијалак. Афреш Чистач На Кафемат, 3-Брои : Чисто таложење на минерали што влијае на ефикасноста на подготовката и вкусот лесни за употреба таблети ? без неуредни, миризливи течности само паѓаат и варат.

Карактеристики на предлогот