.

Led Светло Уникатен 3d Електричен Usb База На Светлина Кристален Дисплеј Стојат Светлина База Нов НОВ

Led Светло Уникатен 3d Електричен Usb База На Светлина Кристален Дисплеј Стојат Светлина База Нов НОВ

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

7 Led Светло Уникатен 3d Електричен Usb Држач За Кристален Дисплеј + Адаптер Ukspecication : сосема нов материјал : Боја На Дрво : Ладна Бела Светлина/Топла Бела/Повеќебојна Висина : приближно. 25ммфина изработка.Долг работен век.Совршен со која било друга кристална или стаклена уметност што ја прикажувате. Вклучен пакет : 1 x Светлосна Основа 7 Led Светло Уникатна 3d Електрична Usb База На Светлина Кристален Дисплеј Стојат Светлина База Нов НОВ.

Карактеристики на предлогот