.

Комбинезон Без Ракави За Жени Моден Пејзаж До Глуждот Цветен Џебен Комбинезон Со Камизола

Комбинезон Без Ракави За Жени Моден Пејзаж До Глуждот Цветен Џебен Комбинезон Со Камизола

DEN 399.84

Залиха
Достапно за нарачка

Комбинезон без ракави За Жени Моден Пејзаж До Глуждот Цветни Џебни Копчиња Камизола Комбинезон Карактеристики : Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни лабави комбинезони со џебови растегливи, вечера удобни за носење. Погоден за Плажа,Дом,Секојдневно,Работа,Одмор ,спорт,одмор,костум За сите Прилики . Рачно перење машина за перење, и висат сува .Season : Spring,Summer,Autumn,Winter Gender : Women Occasion : Casual,Party,Daily Thickness : Standard Waistline : Natural Decoration : Ниедна Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Должина : 116см/45.67" Половината : 96см/37.80" Колк : 120см/47.24" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Должина : 117см/46.06" Половината : 100см/39.37" Колк : 124см/48.82" Големина : Л САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 ДОЛЖИНА : 118СМ/46.46" половината : 104см/40.94" колк : 128см/50.39" големина : xl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 ДОЛЖИНА : 119см/46.85" половината : 108см/42.52" колк : 132см/51.97" големина : xxl Сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 Еу : 44 ДОЛЖИНА : 120СМ/47.24" половината : 112см/44.09" колк : 136см/53.54" . Материјал : изработен е Од Полиестер. Меките и пријателски за кожата материјали ќе ви донесат врвно искуство со носење. Метод на перење : рачно перење и машинско перење се достапни и двете. Модерен дизајн и извонредна изработка ги прават овие панталони вашиот најдобар избор. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. ЗАБЕЛЕШКА : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите. тексас комбинезон за жени. сив комбинезон за жени. нировиен женски преголеми комбинезони без ракави.

Карактеристики на предлогот