.

Детски Момчиња Маици и Џогери

Детски Момчиња Маици и Џогери

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Ова суштинско пакување маици и Џогери се совршено основно парче за да одите со секој пар дно што го сакате. Со памучна ткаенина што може да се дише 100% , оваа облека сигурно ќе го одржува вашиот пакет радост удобен во Текот на целиот ден Големини : NB, S, M, L5 Пакет• 100% Памучно Ребро За Дишење И Удобност • Деколтето На Рамото Со Копче Помага Многу Лесно Да Се Повлече Облеката Преку Главата На Бебето• Машинско Перење / Сушење На Паѓање•Сини Панталони За Џогер (100% Памук) Маици За Новороденчиња И Џогери.

Карактеристики на предлогот