.

Велими Машки Домашни Чевли Нејасни Мокасини Влечки Се Лизгаат На Кадифени Влечки Внатрешна Топла Куќа За Чевли Нелизгачка Мемориска Пена Мокасини Жолто Кафеава 8,5

Велими Машки Домашни Чевли Нејасни Мокасини Влечки Се Лизгаат На Кадифени Влечки Внатрешна Топла Куќа За Чевли Нелизгачка Мемориска

DEN 349.44

Залиха
Достапно за нарачка

Погоден за внатрешно носење, како спална соба, дневна соба, работна соба, низ куќата.Опис : Пол : Унисекс, Жени, Мажи, Возрасни Стил : Нејасни Влечки, Внатрешни Влечки, Домашни Влечки, Домашни Чевли, Топли Чевли, Кадифени Влечки, Папучи Со Мокасини Тип На Шема : Еднобојна, Кадифена Обложена боја : сива, розова, кафеава, жолто-кафеава (По Избор)Големина : 5-5, 5 УСД, 6-7 УСД, 7,5-8 УСД, 8,5-9 УСД, сад 9. Овие секојдневни влечки ќе ви бидат нови омилени.5-10 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Фланелоутсол : Тип На Трхел : Рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, надворешни, празнични, спални, куќни Карактеристики : 1. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Погоден За готвење во кујна, играње со вашите деца, пиење попладневен чај во дворот, одење до поштенското сандаче, вадење ѓубре, наводнување на тревникот, шетање со кучето или излегување да потпишете за парцели. Поставата е покриена со мек нејасен кадифен. Овие нејасни влечки се флексибилни лизгалки во стил на затворени прсти.

Карактеристики на предлогот