.

BOO Компатибилен 6ft UL Наведени 3-Frong КАБЕЛ За Напојување Кабел Олово Замена За Замена ЗА NETGEAR GS748T-500NAS ProSafe Етернет Прекинувач GS748T

BOO Компатибилен 6ft UL Наведени 3-Frong КАБЕЛ За Напојување Кабел Олово Замена За Замена ЗА NETGEAR GS748T-500NAS ProSafe Етернет

DEN 240.00

Залиха
Достапно за нарачка

6ft UL Наведени 3-Frong КАБЕЛ Кабел За Напојување Доведе ЗА NETGEAR GS748 T-500 NAS Pro Safe Ethernet Прекинувач GS748 T 6ft Ul Наведени 3-Prong КАБЕЛ Кабел Кабел Доведе ЗА NETGEAR GS748 T-500 NAS Pro Safe Ethernet Прекинувач GS748 T. секој детал е внимателно разгледан - Од меки, свиткувачки кабли до мазни, заоблени агли .Магнетниот Прстен против пречки може да ја стабили струјата и напонот. Издржлив : Изработен Од најдобрите материјали, животниот век на КАБЕЛОТ за напојување со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА е подолг од другите производи, Повеќе заштедува енергија и заштедува енергија,што го прави издржлив и достапен производ.Висока ефикасност на размена На Енергија за контрола на работната температура и стабилно работење. Ве молиме слободно користете го нашиот КАБЕЛ за напојување со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Идеален за употреба како замена на постоечки прекумерно искористен, стар, скршен, оштетен или погрешно поставен кабел за напојување или едноставно како корисна резервна копија / продолжување помеѓу уредите за погодност. Важни Белешки : ве Молиме обрнете внимание на тоа дали напонот на апаратот одговара на КАБЕЛОТ за напојување со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Неуспехот да се совпадне може да резултира со недостапност. Забелешка : ве Молиме потврдете дали големината на приклучокот за кабел за НАПОЈУВАЊЕ со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА одговара на вашиот уред пред да го купите.

Карактеристики на предлогот