.

Машки Урбан Мокасина Вистинска Кожа Секојдневен Лизгање На Фустан Денар Оксфорд Мокасини

Машки Урбан Мокасина Вистинска Кожа Секојдневен Лизгање На Фустан Денар Оксфорд Мокасини

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Направете изјава со овој вистински кожен лизгачки фустан денар мокасини Од Џиншингал. Изработени се од висококвалитетен кожен материјал,дише и мека,целосно амортизирана влошка со Мемориска пена за супериорна обложена удобност и апсорпција на удари,и тие се изедначуваат со флексибилен гумен надворешен ѓон,лесната издржлива конструкција на мокасините од овој фустан ја подобрува носливоста.Ставањето на вашата најдобра нога напред нема да биде проблем. Уште повеќе,со исклучителен италијански дизајн и тонски шевови,овие мокасини од оксфорд би можеле да го покажат вашиот моден вкус, а неговиот едноставен стил никогаш нема да излезе од мода.Можете да одговарате на која било од вашата дневна облека за стилски изглед. Вистинска КОЖА Изработена од висококвалитетна кожа, оваа лежерна мокасина е мека и дише. ТОНСКИ ШЕВОВИ дизајнот на црно-црвената линија на ѓонот на овој кожен денар го наведува вашиот стилски моден вкус. ЦВРСТ ГУМЕН НАДВОРЕШЕН ЃОН користи Конкавно-конвексен дизајн на текстура, стабилно разбирање на земјата, против лизгање и отпорен на абење, овие урбани мокасини би можеле да обезбедат активности на отворено. СЕКОЈДНЕВЕН СТИЛ овие оксфордски чевли се погодни за секоја пригода, само ги носите без премногу размислувања, што е супер погодно. И, исто така, може да се дејствува како најдобар подарок за вашето семејство или пријатели, обложувајте се дека ќе бидат среќни.

Карактеристики на предлогот