.

Wazshop Unise Атлетски Чевли Удобност Патики Дише Трчање Чевли Лесен Спорт Патики Деца Тренери Магија Лента Круг Пети Бела Една Мрежа 5Y

Wazshop Unise Атлетски Чевли Удобност Патики Дише Трчање Чевли Лесен Спорт Патики Деца Тренери Магија Лента Круг Пети Бела Една

DEN 319.68

Залиха
Достапно за нарачка

Содржина на пакетот : 1 Пар Детски Патики (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. И дизајнот на кука и јамка за прилагодување обезбедува поголема погодност за децата, лесен за носење и полетување.5 C, САД 12 C, САД 13 C, САД 1 Y, САД 2 Y, САД 2. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Надворешен ѓон : чевли за Теретана за момчиња девојчиња со флексибилен и стабилен надворешен ѓон, обезбедува лесен, перниче, останете безбедни при одење или какви било спортски активности.5 Y, САД 5 Y (следете ја табелата со големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал Од Решетка/Синтетичка Кожа Ѓон : Тип На Евахел : Израмнување : Магичен Тип На Тапети : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : ПРОЛЕТ, ЛЕТО, FALL, ЗИМСКИ ПРИЛИКИ : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ, ВНАТРЕШНИ, НАДВОРЕШНИ, ПРАЗНИЧНИ, СПОРТСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.

Карактеристики на предлогот