.

Inktastic Ја Сакам Мојата Баба Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Inktastic Ја Сакам Мојата Баба Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 255.84

Залиха
Достапно за нарачка

Ја Сакам Мојата Баба Ползавец За деца има шарен дизајн на отпечатоци за внук. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Inktastic Ја Сакам Мојата Баба Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Гроздобер Црвен 6 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. баба внук внук внука едно парче новороденче ползавец hws.

Карактеристики на предлогот