.

Духоу Мали Девојчиња Есенска Облека, Кариран Кардиган+Бела Кошула+шорцеви 1-7Ј

Духоу Мали Девојчиња Есенска Облека, Кариран Кардиган+Бела Кошула+шорцеви 1-7Ј

DEN 268.64

Залиха
Достапно за нарачка

Црн пес печатен кардиган, шорцеви и бела еднобојна стоечка јака кошула, идеални подароци за деца. Големина (инч). 80 Врвови Должина : 12.20 Половината : 15.35 Биста : 22.05 Шорцеви Должина : 9.06 Возраст : 1-2 Години. 90 Врвови Должина : 12.99 Половината : 16.14 Биста : 22.83 Шорцеви Должина : 9.45 Возраст : 2-3 Години. 100 Врвови Должина : 13.78 Половината : 16.93 Биста : 23.62 Шорцеви Должина : 9.84 Возраст : 3-4 Години. 110 Врвови Должина : 14.57 Половината : 17.72 Биста : 24.41 Шорцеви Должина : 10.24 Возраст : 4-5 Години. 120 Врвови Должина : 15.35 Половината : 18.50 Биста : 25.20 Шорцеви Должина : 10.63 Возраст : 5-6 Години. 130 Врвови Должина : 16.14 Половината : 19.29 Биста : 25.98 Шорцеви Должина : 11.02 Возраст : 6-7 Години. Спецификации : . Пол : Женски. Материјал : Памук. Сезона : Пролет/ Aut. Боја : Црна. Шема : Печатење На Пес. Содржина На Пакетот : . 1 х Мало Девојче Кошула. 1 х кардиган. 1 х Шорцеви Материјал : Изработени од висококвалитетни памучни ткаенини, меки и пријателски за кожата, еластични, апсорбираат пот и дишат, што ги прави децата поудобни, а родителите поудобни. Идеални Подароци : и практични и убави, совршени за роденден/ Нова година/ божиќен подарок за деца. Овој подарок и благослов можете да им го донесете на вашите семејства и пријатели. Боја на големина : достапни се шест големини, погодни за деца од различна возраст, ве молиме проверете ги деталите за нашите производи во спецификациите; боја : црна. Изглед : белата кошула со стоечка јака се совпаѓа со палтото и шорцевите со печатен шаблон и шорцеви, правејќи го детето да изгледа модерно и убаво. Прилики : Погоден за дома, училиште, забави, на отворено, играње, крајбрежје, фотографирање итн. Супер модерен со сандали, спортски чевли, капа, итн.

Карактеристики на предлогот