.

Левмја Плус Женски Блузи Расчистување На Кошулата V-Врат Долг Ракав Летна Fashion Модна Чипка Украсено Печатење Обична Камизола Блуза

Левмја Плус Женски Блузи Расчистување На Кошулата V-Врат Долг Ракав Летна Fashion Модна Чипка Украсено Печатење Обична Камизола

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Нега на облека : Рачно Перење Препорачуваме Или Хемиско Чистење на вашиот Врвен производ информации : Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Печатење : Обичен Стил : Секојдневно, мода,Кратка Должина На Ракавот : Краток Повод : Секојдневно,Секојдневно, Тип На Шема На Плажа : Печатење и рачно перење и машинско перење е Окпакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови ГЛАСАЊЕ : споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да се споредите со Големини на материјали За големини : женските врвови за паѓање со долги ракави користат мека ткаенина погодна за кожата удобна за носење, густ материјал од женските врвови со долги ракави ќе ви овозможи да уживате во удобноста да бидете опкружени со топлина додека го задржувате чувството на извонредност. Туника дуксери за жени спарете го со вашите омилени фармерки за лежерно шик ансамбл, прифатете ја удобноста со хеланки и чизми или постигнете полирана, но опуштена аура комбинирајќи ја со панталони.Овој Лесен, Врв е совршен за тие денови!4.

Карактеристики на предлогот