.

Лабрадор Ретривер Перница Дома Декор Перница Капак Случај Перница Две Страни

Лабрадор Ретривер Перница Дома Декор Перница Капак Случај Перница Две Страни

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Домашна декоративна навлака за перници е стилија со модерно печатење слики,дизајн за да додадете удобност и стил во вашиот дом.Оваа навлака за перници е изработена од фина мека мешавина од ткаенини, давајќи му на куќиштето за перници мека и удобна текстура. Со претходно намалена ткаенина. Оваа ставка е капак за перница со патент, со отвор со патент на страна. Еко-пријателски и издржлив.Вистинска Чувствителност на Допир за природно чувство. Овој капак на перницата има невидлив патент. Перница вметнете не се вклучени. Нашите украсни перници имаат специфични дизајнирани обрасци.

Карактеристики на предлогот