.

Британците Направија 10к Жолто Злато Кубни Циркони И Опал женски кластер опции за големина на Прстен-Големина 11,5

Британците Направија 10к Жолто Злато Кубни Циркони И Опал женски кластер опции за големина на Прстен-Големина 11,5

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Овој прстен Е Дизајниран и Изработен во Англија од традиционални Семејни Златари и е достапен во широк спектар на големини на прсти. Внатрешноста на бендот е печат со 10к и нашите производители ви даваат уверување дека овој прстен Е Цврст 10к Злато.

Карактеристики на предлогот