.

Платина Штит Водоотпорен Автомобил Покритие Компатибилен Со Daihatsu Шарада Хечбек Врата - Надворешна Внатрешна-Заштитете Вода, Снег, Сонце - Руно Поставата-Бесплатна

Платина Штит Водоотпорен Автомобил Покритие Компатибилен Со Daihatsu Шарада Хечбек Врата - Надворешна Внатрешна-Заштитете Вода,

DEN 513.44

Залиха
Достапно за нарачка

За силни ветрови, користете Ја бесплатната вклучена торба за Складирање без ремени за Ветер ОДГОВАРА : 1989 Daihatsu Шарада Хечбек 2 Врата. Дизајниран да обезбеди ефикасна заштита од временските услови со фантастична вредност или едноставно да ја задржи прашината додека е во складиште. Стилска сребрена боја. Водоотпорна Заштита - Компатибилен / Одговара На Возилото : 1989 Daihatsu Шарада Хечбек 2 Врата. Голема Торба За Складирање За Лесно Складирање На Капакот Кога Не Се Користи. Чувајте од вода, УВ сончеви зраци, снег, град и многу повеќе.Платина Штит Водоотпорен Автомобил Покритие За 1989 Daihatsu Шарада Хечбек 2 Врата Години : 1989 Car Cover Карактеристики За 1989 Daihatsu Шарада Хечбек 2 Вратата Квалитет Ткаенина За Сите Елементи На Отворено И Во Затворен Простор, Како и - водоотпорен мека Руно Внатрешна Обвивка За Заштита На Paint High водоотпорност го прави водоотпорен, но сепак дише материјалот хемиски Се Третира За Да Помогне Во Спречување На Ув Оштетување Од Сонце Ја Намалува Штетата Базирана На Топлина Одличната Заштита Од Птичји Капки Штити Од Ефектите на киселинските дождови Вашето Возило од Сок Од Дрвја, Прашина, Нечистотија И Други Штетни Загадувачи Двојно Зашиени И Заварени Шевови За Максимална Издржливост еластичниот преден и заден раб обезбедува Цврсти Засилени Решетки од двете страни на капакот за употреба со обезбедениот кабел/брава или Bungee Cordoutperforms 5 Слој Капак 5lsatecolor Гаранција За Задоволство : Сребрен Сив Кабел И Брава за дополнителна заштита И од кражба И Од Благи Ветрови. Целосно еластични предни и задни рабови за да се обезбеди цврсто вклопување. ПЛАТИНА Штит ОТПОРЕН на ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ - Нашата Најтрајна Цврста Надворешна Заштита Направена од Густ рефлектирачки полиестерски материјал Обработен Со Ув Со ПОЛИУРЕТАНСКА обвивка фрла вода веднаш штом ќе удри во капакот.

Карактеристики на предлогот