.

Соимои Сина Полиестерска Креп Ткаенина Ѕвезда, Облак И Поспана Девојка Печатена Ткаенина Двор Широк

Соимои Сина Полиестерска Креп Ткаенина Ѕвезда, Облак И Поспана Девојка Печатена Ткаенина Двор Широк

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

✤ Ширина : 42 и 52 инчи. Одлично за фустани, уметнички дела, чаршафи, постелнина, преклопувања и многу повеќе. Едната Страна Сјајна, едната досадна. € 52 Инчи Широка Ткаенина се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. ✤ Материјал : 100% Полиестер.✤ Ткаат : Обичен.000 различни отпечатоци.✤ Тежина : 70 GSM. Colors ПС : Боите може да варираат според Квалитетот на ткаенината, Гсм и Нишките Исто така. Употреба на✤ : ткаенината е широко користена во текстилната и облеката за дизајнирање женски фустани кафтани ,туника и врвови ✤ Нега на Перење : машинско перење на 30, сушење на тивок оган, пеглање на ниска температура.Еко-пријателските мастила на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна.

Карактеристики на предлогот