.

Флолео Женски Шорцеви Расчистување Лето Жени V - Вратот Трепките Чипка Секси Дамка Камизола Пижами Bowknot Шорцеви Сет Се Занимава

Флолео Женски Шорцеви Расчистување Лето Жени V - Вратот Трепките Чипка Секси Дамка Камизола Пижами Bowknot Шорцеви Сет Се Занимава

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Жените V - Вратот Трепките Чипка Секси Дамка Камизола Пижами Bowknot Шорцеви Setfeartes : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо секси.4.Ве прават супер секси и заводливи.5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките.Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет : Женски Повод : Сексиматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна, Должина На Сексислав : јака Без Ракави : В врат како да се мие : Рачно Миење Ладно Што добивате : 1сет Жени Секси Долна Облека(Блузи + шорцеви+градник) + Материјал : Изработен Од лесна, мека ткаенина, дише и удобен за носење цел ден. €Карактеристики : Предни џебови, еднобојна, висока еластична половина, плисиран преден дел, над должината на коленото, редовно монтирање. Лесно за ставање и полетување. €Стил q : Класични шорцеви, супер симпатична и ласкава и секојдневен изглед. ●Натпревар● : женски секојдневни шорцеви за лето, совршени за маици, слатки блузи за резервоари и патики. `+Прилики : Убава памучна ткаенина и сечењето е ласкаво, затоа продолжете, однесете ги сите ваши голф/ патување/ секојдневен ручек/ елегантен/ спортски/ одмор/ пролет/ лето облека на следното ниво.

Карактеристики на предлогот