.

Каич Спортски Градници За Жени Градник Со Низок Крој Женски Долна Облека Бралет Врвен Женски Градник Притисни Нагоре Градник Градник Каки, XXL

Каич Спортски Градници За Жени Градник Со Низок Крој Женски Долна Облека Бралет Врвен Женски Градник Притисни Нагоре Градник

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Женско Прилагодливо Спортско Предно Затворање Екстра Еластично Дишење Градник За Склекови Атлетски Спортски Градници За Жениматеријал : Полиестерска Удобност Што Ја Заслужувате. Ремените за перничиња за удобност се дизајнирани да помогнат да се отстрани стресот од рамената. Фитил, Кул ткаенина За Удобност што ќе ви помогне да бидете ладни. Безжична Удобност. Без чешање ознаки, сите ние сме без ознаки. Подигнете ќе Ви се допадне. Магијата прстен дизајн во чаши помогне да се обезбеди лифт и странична поддршка. Поддршка На Која Можете Да Верувате. Дизајн на градник за поддршка на трусупорт кој обезбедува 4-насочен систем за поддршка : дополнителна странична и дополнителна поддршка за грбот, полни чаши за намалување на истурањето и дизајнирани со лента за Удобност за целодневна удобност. Вашето Совршено Вклопување. Дизајниран без возење назад. Детали Што Ги Посакувате. Цветен жакард со тантела за убав изглед.

Карактеристики на предлогот