.

Соник Littleот Малите Момчиња Руно Пуловер Качулка Мало дете На Големо Дете

Соник Littleот Малите Момчиња Руно Пуловер Качулка Мало дете На Големо Дете

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Скокни во светот на видео играта На Соник theот во оваа прекрасна Сега Сонична Качулка! Придружете Се На Соник во неговите најнови авантури додека се бори со злобниот Доктор Егман со помош на пријатели како Eидна И Опашки. Вашиот мал брзинец ќе изгледа толку кул во овој симпатичен, удобен и стилски дуксер со графички качулка со долги ракави, ќе ги има сите свои пријатели кои прашуваат од каде го добил. Официјално лиценциран СЕГА мали момчиња симпатична, удобна и стилска графичка маичка со качулка со долги ракави. Повлечете го затворањето; Контрастни раглански ракави; ребрести манжетни за половината за подобро вклопување; манжетни со ребрести ракави за подобро вклопување; Одличен дизајн на печатење на екранот; Удобна постава на хаубата; Функционални џебови; уметнички дизајн на Ракави. Меки и удобни дуксери со качулка во кои децата лесно се облекуваат; направени да бидат издржлива и долготрајна зимска облека неопходна за вашето атлетско дете. Удобна и забавна младинска надворешна облека со симпатични и разиграни дизајни на карактери во кои вашето дете ќе сака да биде пријатно кога е време на скокач и џемпер. Совршен за роденденски подарок, секојдневно носење, божиќен празничен подарок, игра на отворено и студено време.

Карактеристики на предлогот