.

Тебру Еднократна Употреба Овална Форма На Алуминиумска Фолија Торта Чаша За Печење Мувла Со Капак Кујнски Додаток, Торта Печење Чаша, Алатка За Печење

Тебру Еднократна Употреба Овална Форма На Алуминиумска Фолија Торта Чаша За Печење Мувла Со Капак Кујнски Додаток, Торта Печење

DEN 223.84

Залиха
Достапно за нарачка

Функција : 1. Оваа чаша за торта е отпорна на топлина и може да се користи во печки, микробранови и пароброд.2. Избраните материјали од алуминиумска фолија за храна, еколошки и нетоксични, можат безбедно да се користат.3. Практична алатка за печење, погодна за правење колачи, сладолед, мафини, кекси, итн.4. Нелеплив површински третман, лесен за расклопување, може да се користи за родендени, свадби, вечери, забави итн.5. Со различни бои за избор, со капаци, погодни за домашна кујна, соба за торта, продавница за десерти, пекарница.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Торта Печење Купматеријал : Алуминиумска Фолијабојка : Златна, Црна, Кафеава, Црвена, Црна И Бела (По Избор)Тежина : Прибл. 48г / 1.7 Големина на озпроизвод : Врвен Дијаметар : Прибл. 7,5 см / 3,0 инд Дијаметар : Прибл. 6,4 см / 2,5 инвертикална Висина : Прибл. Список со пакети 2,5 см / 1,0 : 10 х Чаша За Торта 10 х Лидноте : 1.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2.Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. кекси, лесни за расклопување, може да се користат за родендени.

Карактеристики на предлогот