.

Замрзнато Велигденско Јајце Бо Подарок Сет

Замрзнато Велигденско Јајце Бо Подарок Сет

DEN 239.84

Залиха
Достапно за нарачка

Овој Комплет Подароци За Кутија За Замрзнати 2 Велигденски Јајца ќе биде одличен подарок за вашиот Мал Замрзнат ентузијаст! Вклучено во овој сет е загатка што тие ќе уживаат да ја прават одново и одново, бидејќи ги вклучува нивните омилени ликови. Заедно со боички и џамбо креда за да можат да ја практикуваат својата креативна страна и да не заборават мала кутија за спомен за да ги складираат своите мали богатства какви и да се. Загатка. Боички. Џамбо Креда. Кутија За Спомен. Отворено Забава Активности Велигден Во Собата.

Карактеристики на предлогот