.

Блескави Колекција 0. Карат 14к Тркалезна Сина Сафир Мелница Свадба Бенд Чувар Прстен Кт, Жолто Злато, Големина 9.5

Блескави Колекција 0. Карат 14к Тркалезна Сина Сафир Мелница Свадба Бенд Чувар Прстен Кт, Жолто Злато, Големина 9.5

DEN 5572.32

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа прекрасна бенд функција 0.35 кт сина сафир во поставување канал. Целиот сафир е пенлив и 100% природен. СИТЕ наши производи СО бесплатна кутија за подароци и 100% гаранција За Задоволство. Синиот Сафир има многу темно сина боја-Бојата варира од фотографијата. SKU # DR4260-2562 - 14ky другите големини на прстени може да се испорачаат порано. Повеќето прстени може да се променат големината.

Карактеристики на предлогот