.

Мојот Херој Академија: Сезона-Деку Клучни Уметност Ѕид Постер, 22.375 34

Мојот Херој Академија: Сезона-Деку Клучни Уметност Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Овој Тренд Меѓународен Мојот Херој Академија : Сезона 6-Деку Клучни Уметност Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Карактеристики на предлогот